FORGOT YOUR DETAILS?

Słoneczna jesień życia

Jesień kojarzona z porą roku odnosi się również do okresu w naszym życiu. Nie wiem jak wy, ale ja wyobrażam sobie moją „jesień życia” z gromadą wnuków dookoła, gdzie każdą wolną chwilę będę spędzać na zwiedzaniu naszej pięknej Lubelszczyzny (a może nawet wycieczce dookoła świata). Jednak rzeczywistość części seniorów jest zupełnie inna. Jak wynika z

Przedszkole z unijnym akcentem

W lubelskiej dzielnicy Felin stu małych mieszkańców Lublina znalazło swoje cztery kąty. Gdy ich rodzice pracują, maluchy dzielnie uczą się poprawnej wymowy, z uśmiechem poznają różne rytmy i chętnie gimnastykują się na sali ćwiczeń. Rodzice przyznają, że nowe miejsca w Przedszkolu nr 84 to ogromna pomoc w wychowaniu ich potomstwa.

Ulica w dużym polskim mieście oświetlona ledowymi lampami

LEDy na ulicach i wszystko jasne

Technologia LED znana z naszych domów wychodzi na ulicę. Gminy, nawet te niewielkie, coraz chętniej wymieniają oświetlenie dróg i chodników. Wybierają nowoczesne i przyjazne dla środowiska LEDy. Tą drogą poszła gmina Chełm. Efekty widać gołym okiem.

Słoneczny dzień. Czerwona lokomotywa ciągnie za sobą kilka wagonów Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej na trasie z Karczmisk do Polanówki

Wąskotorówka poszerza horyzonty

Jedyna na Lubelszczyźnie kolejka wąskotorowa cudem uniknęła likwidacji. Dzięki zabiegom Powiatu Opolskiego w 2010 roku powróciła na tory. Szybko stała się jedną z największych atrakcji turystycznych regionu. Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa właśnie otworzyła nowy sezon turystyczny. Czym Cię zaskoczy?

W pracy zachęca firmy do sięgania po fundusze europejskie. Po godzinach zachęca do pomagania. Pędzi na salę treningową, wskakuje w sportowe buty i z uśmiechem ćwiczy zumbę. W ten sposób Sylwia Szczesna z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie daje innym cząstkę siebie. Tańczy w maratonach, organizuje zbiórki, piecze ciasta zbierając grosz do grosza w

Marta w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Na co dzień promuje fundusze europejskie. Zna się na spadach, marginesach i papierach drukarskich. Załatwia setki spraw przy organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Po pracy pozytywna energia nakręca ją do robienia rzeczy wielkich. Marta Jankowska, starszy specjalista ds. komunikacji i promocji w lubelskim urzędzie marszałkowskim, ratuje ludzi. Od 12 lat honorowo oddaje krew. Dzięki niej

Wstrząśnięty i zmieszany

Nasz wstrząśnięty i dobrze zmieszany eliksir łączy inspirujące tematy, który serwujemy w idealnych proporcjach: 1/3 wiedzy, 1/3 newsów oraz 1/3 inspiracji.
Znajdziesz tutaj ciekawe pomysły i scenariusze biznesowe, praktyczne informacje ze świata marketingu, kultury i nauki oraz intrygujące tematy z naszego regionu i całego świata.

Odpręż się, bo tutaj czas odmierza sama natura. Są takie miejsca, gdzie wielkomiejski zgiełk w krótkiej chwili zmienia się w zapach siana, pianie koguta oraz aromat ciepłego mleka. Dobrze byłoby tutaj odpocząć… a jeszcze lepiej dobrze na tym zarobić. Województwo Lubelskie to zielony region, gdzie agroturystyka rozwija się dobrze, a zapotrzebowanie rynku wciąż wzrasta.

W tym równaniu nie ma niewiadomych – zarówno z punktu widzenia rodziców, jak i przedsiębiorców.
Czego chcieć więcej, aby uruchomić opłacalny interes idealnie wkomponowany w oczekiwania rynku, trendy oraz zasady społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)?

1000 megawatogodzin!

Na farmie fotowoltaicznej najwięcej pracy przy jej wytwarzaniu wykonuje słońce, które odpoczywa jedynie po zmroku. Efektem jest tania, zdrowa energia w wersji EKO. W kolejnej dawce Eliksiru Wiedzy dowiesz się, m.in. dlaczego Lubelszczyzna to prawdziwe słoneczne eldorado i dlaczego inwestycja w gminie Łomazy to szczęśliwa „13”. Życzymy Ci słonecznej lektury!

Produktów i usług są tysiące, a nawet najbardziej kreatywna kampania marketingowa po chwili się zużywa. Krótko mówiąc, tradycyjna formuła promocji ATL i BTL oraz nowoczesnych e-rozwiązań powoli się wyczerpuje. Odpowiedzią jest grywalizacja, która bazuje na scenariuszach gier oraz dostarczaniu rozrywki i dodatkowych wartości. Co więcej, w przyszłości grywalizacja obejmie także edukację, HR i wiele innych dziedzin.

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP