FORGOT YOUR DETAILS?

czwartek, 28 Listopad 2019 / Published in Blog

Czy pracownik, który w czasie pracy gra w różnego rodzaju gry może być bardziej efektywny niż jego skupiony na obowiązkach kolega? Okazuje się, że tak! O tym, dlaczego tak się dzieje porozmawiam dziś z Panem Andrzejem Siechowiczem – prezesem firmy Westhill Consulting. Przedsiębiorstwo opracowało innowacyjną platformę grywalizacyjną Gamehill. Jest to narzędzie, które wykorzystuje mechanizmy obecne w grach do tego, by kształtować różnorodne umiejętności biznesowe.

(więcej…)

poniedziałek, 18 Listopad 2019 / Published in Blog

Czy wiedzieliście, że przeciętny konsument spożywa rocznie około 2 kilogramów różnego rodzaju dodatków modyfikujących żywność?[1] Konserwanty, barwniki, wzmacniacze smaku, emulgatory – wszystkie te substancje nie są obojętne dla naszego organizmu. Przyczyniają się do rozwoju chorób cywilizacyjnych (cukrzycy, nadciśnienia, nowotworów) i obniżenia samopoczucia.

(więcej…)

piątek, 08 Listopad 2019 / Published in Blog

Niedawno na blogu pisałam
o przedsiębiorcach – Panu Adamie, którego firma tworzy system do autorehabilitacji pacjentów
z chorobą Parkinsona oraz Pani Agnieszce, która niebawem otworzy restaurację. Jednak nie samą pracą człowiek żyje! Dlatego dziś zabieram Was na wycieczkę. Odwiedzimy niezwykłe miejsce położone tuż przy granicy z Ukrainą nad rzeką Bug. Zapraszam w podróż do Pałacu Suchodolskich w Dorohusku!

(więcej…)

czwartek, 31 Październik 2019 / Published in Blog

Czy rodzinna firma zajmująca się cateringiem może zatroszczyć się
o środowisko, a jednocześnie unowocześnić swoją siedzibę? Pewnie! Zwłaszcza, jeśli pozyska wsparcie z Funduszy Europejskich. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest firma ,,Spełnione marzenia” z Lublina. Spotykam się z jej właścicielką, Panią Agnieszką Szalast, by dowiedzieć się, jak unijne środki pomagają w rozwoju działalności.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP