FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Miliony na leczenie najmłodszych

Przy stole konferencyjnym siedzą: dr n. med. Jerzy Szarecki, dyrektor naczelny Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego, Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa Lubelskiego odpowiedzialny za służbę zdrowia. Na drugim, za plecami gospodarzy konferencji prasowej, jest niebieska ścianka medialna, na której widać białe logo promocyjne województwa lubelskiego

15 stycznia władze województwa podpisały umowę z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym im. Antoniego Gębali w Lublinie na dofinansowanie przebudowy i wyposażenia placówki. Już za trzy lata dzieci z naszego regionu będą leczone w lepszych warunkach. Wartość projektu przekracza 38 mln zł, z czego unijny wkład wynosi 30 mln zł.

(więcej…)

Idą święta, dlatego spraw sobie prezent

Na zdjęciu (po prawej stronie) Super Elka (bohaterka kampanii funduszy europejskich w województwie lubelskim) na niebieskim tle z płatkami śniegu. Po lewej stronie głowna nagroda w konkursie, czyli czarny wideo-retestrator marki MIO z niebieską kokardką.

6 grudnia zaglądasz pod choinkę a tam… tylko stojak? Na Twojej twarzy maluje się rozczarowanie. Postanowiliśmy to zmienić, dlatego ogłosiliśmy świąteczny konkurs. Pomóż szczęściu, wygraj wideo-rejestartor i uśmiechnij się!

(więcej…)

Na zdjęciu Katarzyna Włodarczyk-Tomczyk, Rzecznik Funduszy Europejskich opiera się z prawej strony o balustradę

Ma poprawiać zarządzanie i wdrażanie funduszy unijnych na szczeblu regionalnym. Przyglądać się procedurom w RPO i proponować zmiany w ich kształcie, po to aby wydatkowanie środków europejskich było jeszcze sprawniejsze. To najważniejsze zadania Rzecznika Funduszy Europejskich, którego powstanie wiąże się z nowelizacją tzw. ustawy wdrożeniowej.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP