FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Marszałek Sławomir Sosnowski w towarzystwie przedstawicieli Powiatu Świdnickiego, w tym, m.in.: Starosty Dariusza Kołodziejczaka i Wicestarosty Waldemara Białowąsa, którzy podpisali umowę w ramach konkursu 12.4 Kształcenie zawodowe

37 umów na wsparcie szkół zawodowych z całego regionu podpisał 18 kwietnia Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego. Na ich realizację przeznaczono ponad 61 mln zł. Pieniądze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego.

(więcej…)

Marceli Niezgoda, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie podpisuje zarządzenie o przyznaniu dotacji dla firm, które starały się o dotację w konkursie 3.7 Wzrost konkurencyjności mikro i małych przedsiębiorców

7 kwietnia 2017 roku Marceli Niezgoda, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie zatwierdził listę projektów, które otrzymają unijną dotację w konkursie 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP dla mikro i małych firm. W efekcie do przedsiębiorców z województwa lubelskiego trafi ponad 244 miliony złotych z funduszy europejskich.

(więcej…)

Mężczyzna siedzi przed laptopem. Jest wyraźnie zestresowany wykonując swoją pracę.

Departament Wdrażania EFS w lubelskim urzędzie marszałkowskim ogłosił konkurs na opracowanie i realizację regionalnych programów zdrowotnych. Jego celem jest przeciwdziałanie dezaktywacji zawodowej z przyczyn zdrowotnych poprzez profilaktykę, diagnostykę i rehabilitację. W budżecie konkursu jest ponad 1,5 mln zł. (więcej…)

Na biurku leżą: długopis, okulary i raport z danymymi statystycznymi

Według raportu organizacji audytorsko-doradczej Grant Thornton, województwo lubelskie zajęło drugie miejsce pod względem rozdzielania funduszy europejskich dla przedsiębiorców. Dokument powstał pod patronatem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP