FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Już za kilka godzin oczy piłkarskich kibiców w Europie skierują się na Lublin. W naszym mieście odbędzie się inauguracja Młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej i dwa grupowe mecze Polaków. To, że jesteśmy częścią tego wielkiego wydarzenia zawdzięczamy m.in. …Arenie Lublin. Czy lubelski stadion będzie dla naszych bastionem nie do zdobycia? Przekonamy się niebawem, tymczasem poznaj bliżej jedną z 6 aren EURO U-21 w Polsce.
(więcej…)

Moment podpisania umowy o dofinansowanie projektu złożonego przez Powiat Opolski. Ze strony beneficjenta umowę parafuje Zenon Rodzik. Natomiast z ramienia Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie umowę podpisał Andrzej Kloc, dyrektor Departamentu Wdrażania EFS

Szkoły ogólnokształcące mogą rozpoczynać realizację projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej. Jako pierwsi dokumenty podpisali przedstawiciele powiatów opolskiego i lubelskiego. Wartość ich umów to odpowiednio ponad 755 i 630 tys. zł.

(więcej…)

Na zdjęciu widać dwójkę małych dzieci z nauczycielką

Pod koniec kwietnia Zarząd Województwa Lubelskiego ogłosił konkurs 9.4 Godzenie życia zawodowego i prywatnego. Konkurs dotyczy tworzenia żłobków i klubów dziecięcych. Do pozyskania jest prawie 100 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego.

(więcej…)

Marceli Niezgoda, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie składa podpis pod jedną z umów o dofinansowanie w konkursie 3.7 Wzrost konkurencyjności mikro i małych przedsiębiorstw

26 kwietnia br. uroczyście podpisano pierwsze umowy o dofinansowanie w ramach konkursu 3.7 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw. Ponad 244 mln zł zostanie przekazane 193 przedsiębiorcom na inwestycyjne działania na Lubelszczyźnie.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP