FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Z Brukseli na otwarcie projektu

Chcesz pochwalić się swoim projektem, podnieść jego rangę? Świetnie! Jest duża szansa, że swój projekt otworzysz ramię w ramię z przedstawicielem Komisji Europejskiej.

(więcej…)

Zastrzyk funduszy unijnych dla szpitali

To ukłucie nie boli. Przeciwnie, dla szpitali powiatowych jest jak kroplówka dodająca sił. Na remonty oddziałów, nowy sprzęt medyczny i likwidację barier dla osób z niepełnosprawnościami do lecznic trafi niemal 83 mln zł.

(więcej…)

Jak lubelskie wykorzystuje środki UE?

Okazuje się, że region dobrze wypada w kwestii podpisanych umów o unijną dotację. Drugie miejsce wśród samorządów w prestiżowym rankingu potwierdza, że Lubelszczyzna zmierza we właściwym kierunku.

    • Jak wylicza miesięcznik „Wspólnota”, średnio na jednego mieszkańca Lubelszczyzny przypadło ponad 209 zł wydatków inwestycyjnych
    • W latach 2014-2020 województwo ma do wykorzystania ok. 10 mld zł. Te pieniądze podzielone są między dwa fundusze
    • W ostatnich latach jednymi z najważniejszych inwestycji byłe te związane z komunikacją

(więcej…)

Lubelskie Fundusze Europejskie na Instagramie

Instagram

Czy wiesz, że Lubelskie Fundusze Europejskie mają swoje konto na Instagramie? To kolejny po Facebooku, YouTube i Google+ kanał RPO WL w mediach społecznościowych. Dzięki niemu możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby osób zainteresowanym tematem Funduszy Europejskich. Dołącz do naszych obserwatorów i bądź zawsze na bieżąco. (więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP

Cześć!

Miło, że jesteś 🙂
Twoi znajomi też nas odwiedzili.

Zobacz, co polecają
dla Ciebie.

Sprawdź