FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Konferencja prasowa z przedsiębiorcami. Przy stole siedzą, m.in. Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego oraz Marceli Niezgoda, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie (LAWP) wprowadziła zaliczki, jako formę wsparcia w projektach badawczo-rozwojowych.
(więcej…)

Ani władze Portu Lotniczego Lublin, ani jego udziałowcy, w tym samorząd województwa lubelskiego, nie muszą zwracać części unijnego dofinansowania na budowę lotniska w Świdniku. Wielomiesięczne negocjacje władz województwa z przedstawicielami Brukseli i Ministra Rozwoju przyniosły pozytywny efekt. Lotnisko nie zostanie obciążone korektą finansową, która zahamowałaby jego rozwój.

(więcej…)

Zdjęcie przedstawia moment podpisania umowy

W poniedziałek, 13 marca, podpisaliśmy umowę z Puławskim Centrum Przedsiębiorczości w ramach konkursu 10.1 Usługi rozwojowe dla MŚP. W efekcie firmy z podregionu puławskiego skorzystają z funduszy europejskich na szkolenia i doradztwo.

(więcej…)

Super Elka wyjaśni Ci jak pozyskasz dotacje, będzie informowała Cię o konkursach i tłumaczyła zawiłości unijnych przepisów. Super Elka to bohaterka kampanii informującej o funduszach europejskich, którą realizuje Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Kampania ruszyła 8 marca.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP