FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Konkurs – rowerowe fotostory

Konkurs

Lubisz jeździć na rowerze? Rozkręć się i pokaż nam jak spędzasz aktywnie czas w naszym regionie. Weź udział w konkursie i wygraj zestaw gadżetów rowerowych.

Bidon, światła rowerowe, zapięcie i torba, która to wszystko pomieści – to nagrody, które z pewnością ucieszą każdego amatora dwóch kółek.

Co musisz zrobić aby je wygrać? (więcej…)

7 godzin o doświadczeniach w gospodarowaniu środkami unijnymi i ich przyszłości. Minimum prezentacji, maksimum dialogu. Poznaj różnicę i już dzisiaj zgłoś się na bezpłatną konferencję „Fundusze Europejskie w województwie lubelskim – podsumowanie i spojrzenie w przyszłość”.

(więcej…)

Fundusze europejskie i biznes to równanie z gwarancją sukcesu. Przekonaj się i sięgnij po nasz bezpłatny e-book. Znajdziesz w nim praktyczne informacje o dofinansowaniu nowej lub istniejącej firmy.

(więcej…)

Prezydenci czterech miast: Puław, Chełma, Zamościa i Białej Podlaskiej prezentują wspólnie z Marszałkiem Sławomirem Sosnowskim podpisany list intencyjny o współpracy, dzięki której zdobędą dodatkowe 93 mln zł

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego podpisano list intencyjny o współpracy samorządów z naszego regionu w realizacji Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT). List sygnowali prezydenci czterech miast: Agata Fisz (prezydent Chełma), Janusz Grobel (prezydent Puław), Dariusz Stefaniuk (prezydent Białej Podlaskiej) i Andrzej Wnuk (prezydent Zamościa). W imieniu Województwa Lubelskiego list podpisał Marszałek Sławomir Sosnowski.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP

Cześć!

Miło, że jesteś 🙂
Twoi znajomi też nas odwiedzili.

Zobacz, co polecają
dla Ciebie.

Sprawdź