FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Wstrząśnięty i zmieszany

Nasz wstrząśnięty i dobrze zmieszany eliksir łączy inspirujące tematy, który serwujemy w idealnych proporcjach: 1/3 wiedzy, 1/3 newsów oraz 1/3 inspiracji.
Znajdziesz tutaj ciekawe pomysły i scenariusze biznesowe, praktyczne informacje ze świata marketingu, kultury i nauki oraz intrygujące tematy z naszego regionu i całego świata.

Odpręż się, bo tutaj czas odmierza sama natura. Są takie miejsca, gdzie wielkomiejski zgiełk w krótkiej chwili zmienia się w zapach siana, pianie koguta oraz aromat ciepłego mleka. Dobrze byłoby tutaj odpocząć… a jeszcze lepiej dobrze na tym zarobić. Województwo Lubelskie to zielony region, gdzie agroturystyka rozwija się dobrze, a zapotrzebowanie rynku wciąż wzrasta.

W tym równaniu nie ma niewiadomych – zarówno z punktu widzenia rodziców, jak i przedsiębiorców.
Czego chcieć więcej, aby uruchomić opłacalny interes idealnie wkomponowany w oczekiwania rynku, trendy oraz zasady społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)?

1000 megawatogodzin!

Na farmie fotowoltaicznej najwięcej pracy przy jej wytwarzaniu wykonuje słońce, które odpoczywa jedynie po zmroku. Efektem jest tania, zdrowa energia w wersji EKO. W kolejnej dawce Eliksiru Wiedzy dowiesz się, m.in. dlaczego Lubelszczyzna to prawdziwe słoneczne eldorado i dlaczego inwestycja w gminie Łomazy to szczęśliwa „13”. Życzymy Ci słonecznej lektury!

Produktów i usług są tysiące, a nawet najbardziej kreatywna kampania marketingowa po chwili się zużywa. Krótko mówiąc, tradycyjna formuła promocji ATL i BTL oraz nowoczesnych e-rozwiązań powoli się wyczerpuje. Odpowiedzią jest grywalizacja, która bazuje na scenariuszach gier oraz dostarczaniu rozrywki i dodatkowych wartości. Co więcej, w przyszłości grywalizacja obejmie także edukację, HR i wiele innych dziedzin.

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP