FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

poniedziałek, 22 Październik 2018 / Published in Blog
zwrotne instrumenty finansowe

Zwrotne instrumenty finansowe to druga – obok dotacji – forma wsparcia firm z funduszy unijnych. Od dotacji różnią się tym, że trzeba je zwrócić. W teorii. Bo w praktyce wygląda to trochę inaczej. W październiku Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs 3.7 Wspieranie przedsiębiorczości MŚP. Nowością jest to, że unijna pomoc dla Twojej firmy ma właśnie zwrotną postać.

(więcej…)

niedziela, 07 Październik 2018 / Published in Blog
bez kolejki

25 projektów za 55 mln zł – tyle projektów wybraliśmy do dofinansowania w konkursie na e-zdrowie. Dzięki Funduszom Europejskim pacjenci szpitali w naszym regionie będą mogli skorzystać z nowoczesnych usług informatycznych. Elektroniczne skierowania, zwolnienia lekarskie czy e-recepty to tylko niektóre ze zmian, które na nich czekają. Sprawdź, które placówki zdobyły unijną dotację. (więcej…)

środa, 19 Wrzesień 2018 / Published in Blog
gala innowacyjności

Od poniedziałku w Lublinie trwa ETI – Europejski Tydzień Innowacji. To wspólna inicjatywa Lubelskiego Centrum Konferencyjnego oraz Samorządu Województwa Lubelskiego. Wydarzenie jest ważne również dla beneficjentów Funduszy Europejskich, ponieważ spośród nich wybrany zostanie Lider Innowacyjności. Kto może nim być? Przekonaj się i przeczytaj tej wpis. (więcej…)

piątek, 14 Wrzesień 2018 / Published in Blog
Szkoły

Wiedza i ludzie to najcenniejsze zasoby, które wpływają na rozwój naszego regionu. Dlatego tak ważne jest by już od podstawówki wspierać młodych ludzi, stwarzając im idealne warunki do nauki i zdobywania wiedzy. Na przykładzie kilku szkół, pokażę Ci jak fundusze europejskie wspierają edukację w naszym województwie. (więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP

A może wolisz…

…coś bardziej rozrywkowego?

Odkryj wyjątkowe
unijne inwestycje.

Zobacz