FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

czwartek, 29 Listopad 2018 / Published in Blog

Straciłeś pracę i nie możesz znaleźć nowej? A może myślisz o własnym biznesie? Sęk w tym, że nie masz pieniędzy i swoje na karku? Dzisiaj pokażę Ci, że mimo tego nie warto rezygnować z marzeń. Swoje spełnił Pan Zbigniew ze Świdnika. Ma pracę, która jest jego pasją i daje wiele radości. Przekonaj się, że na założenie firmy nigdy nie jest za późno. (więcej…)

czwartek, 22 Listopad 2018 / Published in Blog

Jak oszacować wartości projektu? Na pewno wiesz, że to jedno z najistotniejszych zadań przy planowaniu unijnego projektu. Z drugiej strony nie należy do łatwych. Często schody zaczynają się przy kosztach kwalifikowalnych. Z tego wpisu dowiesz się, czym właściwie są koszty kwalifikowalne i jak właściwie przewidzieć oraz obliczyć je w projekcie. Gotowy? No to od początku. (więcej…)

środa, 14 Listopad 2018 / Published in Blog
Badania

Rak jelita grubego to obecnie jeden z najczęściej występujących w naszym kraju nowotworów. Regularne badania to najskuteczniejszy sposób na wczesne wykrycie choroby. Niestety, wielu z nas dowiaduje się o niej za późno. Szansą na zmianę sytuacji są zdrowotne programy profilaktyczne. Zobacz, które placówki medyczne w regionie wykorzystują środki unijne by szybko i skutecznie dbać o Twoje zdrowie.  (więcej…)

piątek, 09 Listopad 2018 / Published in Blog
jesień

Jesień jest dla nas w tym roku wyjątkowo łaskawa. Wiosenna temperatura, słońce, do tego piękne, kolorowe krajobrazy sprawiają, że chandra póki co nam nie grozi. Tym bardziej, że nawet o tej porze roku można fajnie spędzać czas w Lublinie. Co robić? Gdzie się wybrać? Podsuwam Ci kilka fajnych pomysłów na udane popołudnie. Przeczytaj mój wpis i przekonaj się, że jesienią nie będziesz się nudził. (więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP

A może wolisz…

…coś bardziej rozrywkowego?

Odkryj wyjątkowe
unijne inwestycje.

Zobacz