FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

piątek, 28 Kwiecień 2017 / Published in Blog

Mogę się założyć, że choć raz zakiełkowała Ci w głowie myśl: Może zacznę pracę na swoim? To normalne. Przecież mamy pomysły, chcemy zmieniać świat i sprawiać, że życie dzięki nim będzie łatwiejsze. Uważam, że warto spełniać marzenia, dlatego jeśli nadal chcesz założyć swoją firmę i myślisz o tym poważnie, podpowiem Ci jak zrobić to z funduszy europejskich.

(więcej…)

piątek, 21 Kwiecień 2017 / Published in Blog

Fundusze europejskie kojarzysz pewnie z inwestycjami w drogi, odnowę budynków, rozwój biznesu lub szkolenia i studnia podyplomowe. Słusznie, ale czy wiesz, że mogą skorzystać z nich również osoby żyjące na marginesie społecznym: bezrobotni, bezdomni i tzw. trudna młodzież? W dzisiejszym wpisie pokażę Ci, jak dzięki unijnym pieniądzom wyjść z życiowego dołka. 

(więcej…)

poniedziałek, 10 Kwiecień 2017 / Published in Blog
Super Elka siedzi na wykresie skierowanym w górę. Poniżej znajduje się opis

Rozkręcasz swoją firmę. Kupujesz maszyny, pracujesz nad nowymi produktami, wprowadzasz lepsze usługi. Gratuluję, ale czy pomyślałeś o rozwoju swoich pracowników? Pamiętaj, że to oni są największym atutem Twojego przedsiębiorstwa. Ich wiedza i umiejętności powodują, że Twój biznes rozwija się lepiej niż konkurencja. Pokażę Ci, że dokształcanie pracownika jest bardzo ważne i jak już dzisiaj wpłyniesz na jego rozwój korzystając z Bazy Usług Rozwojowych.

(więcej…)

piątek, 07 Kwiecień 2017 / Published in Blog
Super Elka na tle kolektora słonecznego, służącego do produkcji ciepła z promieni słonecznych

Masz firmę, więc doskonale wiesz, że do jej funkcjonowania i rozwoju potrzebujesz energii. Nie tylko własnej, ale także tej w gniazdku i kaloryferze. Maszyny muszą przecież mieć zasilanie, a pracownicy ciepło, szczególnie zimą. Potrzebujesz coraz więcej energii, a ta pochodzi głównie z gazu, węgla lub ropy. Zasoby tych surowców kurczą się. Do tego dochodzi jeszcze ekologia. Dlatego już teraz warto pomyśleć o nowych możliwościach pozyskania energii, przyjaznych środowisku. Na pewno słyszałeś o odnawialnych źródłach energii. Pokażę Ci, jak wykorzystasz je w Twojej firmie, nie wydając przy tym majątku. (więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP