FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

środa, 19 Wrzesień 2018 / Published in Blog
gala innowacyjności

Od poniedziałku w Lublinie trwa ETI – Europejski Tydzień Innowacji. To wspólna inicjatywa Lubelskiego Centrum Konferencyjnego oraz Samorządu Województwa Lubelskiego. Wydarzenie jest ważne również dla beneficjentów Funduszy Europejskich, ponieważ spośród nich wybrany zostanie Lider Innowacyjności. Kto może nim być? Przekonaj się i przeczytaj tej wpis. (więcej…)

piątek, 14 Wrzesień 2018 / Published in Blog
Szkoły

Wiedza i ludzie to najcenniejsze zasoby, które wpływają na rozwój naszego regionu. Dlatego tak ważne jest by już od podstawówki wspierać młodych ludzi, stwarzając im idealne warunki do nauki i zdobywania wiedzy. Na przykładzie kilku szkół, pokażę Ci jak fundusze europejskie wspierają edukację w naszym województwie. (więcej…)

piątek, 07 Wrzesień 2018 / Published in Blog

Trenuje, motywuje, pomaga odnaleźć sportową drogę. Zaraża  dobra energią i optymizmem. Jarosław Styżej – instruktor i trener personalny przekonuje, że warto być optymistą i żyć aktywnie. Przeczytaj wywiad ze sporą dawką jesiennej motywacji i przekonaj się jak Fundusze Europejskie wspierają aktywność mieszkańców Lublina. (więcej…)

poniedziałek, 27 Sierpień 2018 / Published in Blog
Fundusze Europejskie

W naszym regionie wciąż jest za mało miejsc opieki nad dziećmi. Problem widoczny jest zwłaszcza w małych miejscowościach i na wsiach, ale nie tylko. W samym Lublinie na przyjęcie czeka sporo maluchów. Ułatwienie dostępu do opieki nad małymi dziećmi jest bardzo ważne dla władz samorządowych i rodziców. Dla tych ostatnich zapewnienie opieki nad potomstwem to szansa na powrót do zawodowej aktywności.

Dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego w Lublinie powstają nowe miejsca opieki nad dziećmi, a już istniejące przechodzą metamorfozę. (więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP

A może wolisz…

…coś bardziej rozrywkowego?

Odkryj wyjątkowe
unijne inwestycje.

Zobacz