FORGOT YOUR DETAILS?

piątek, 08 Listopad 2019 / Published in Blog

Niedawno na blogu pisałam
o przedsiębiorcach – Panu Adamie, którego firma tworzy system do autorehabilitacji pacjentów
z chorobą Parkinsona oraz Pani Agnieszce, która niebawem otworzy restaurację. Jednak nie samą pracą człowiek żyje! Dlatego dziś zabieram Was na wycieczkę. Odwiedzimy niezwykłe miejsce położone tuż przy granicy z Ukrainą nad rzeką Bug. Zapraszam w podróż do Pałacu Suchodolskich w Dorohusku!

(więcej…)

czwartek, 31 Październik 2019 / Published in Blog

Czy rodzinna firma zajmująca się cateringiem może zatroszczyć się
o środowisko, a jednocześnie unowocześnić swoją siedzibę? Pewnie! Zwłaszcza, jeśli pozyska wsparcie z Funduszy Europejskich. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest firma ,,Spełnione marzenia” z Lublina. Spotykam się z jej właścicielką, Panią Agnieszką Szalast, by dowiedzieć się, jak unijne środki pomagają w rozwoju działalności.

(więcej…)

piątek, 25 Październik 2019 / Published in Blog

Czy wiedziałeś, że na chorobę Parkinsona cierpi w Polsce około 70 tysięcy osób, a co roku przybywa około 4 tysiące pacjentów leczonych na to schorzenie? W odpowiedzi na potrzeby chorych realizowane są rozmaite inicjatywy, które pozwalają im jak najdłużej zachować sprawność. Opowiem Wam dzisiaj o jednej z nich. Poznajcie Pana Adama Becmera – wiceprezesa zarządu firmy Riget Software Sp. z o.o.

(więcej…)

czwartek, 17 Październik 2019 / Published in Blog

Ani dla mnie, ani dla Was zapewne nie jest tajemnicą, że na rynku pracy obecnie najbardziej poszukiwani są fachowcy – specjaliści w swoim zawodzie. Dlatego w województwie lubelskim realizowane są inicjatywy, dzięki którym młodzi ludzie mogą zdobyć konkretną wiedzę i kompetencje przekładające się na perspektywy atrakcyjnego zatrudnienia. Jedną z nich jest projekt ,,Z techniką w przyszłość”, z którego korzystają uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

TOP