FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

czwartek, 04 Styczeń 2018 / Published in Blog
Zmartwiona kobieta trzyma się rękoma za głowę

Depresja to problem globalny. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że na całym świecie objawy tej choroby wpływają na codzienne funkcjonowanie ok. 350 mln ludzi. Dzisiaj choroby i zaburzenia psychiczne przestają być tematem tabu, a do walki z nimi włączono fundusze europejskie.

(więcej…)

wtorek, 19 Grudzień 2017 / Published in Blog
Kalendarz biurkowy na 2018 rok na czerwono-białym tle. Na drugim planie (za kalendarzem) widać rok 2018.

Proponuję Ci aż 29 konkursów, w których zdobędziesz fundusze europejskie! Mówię o naprawdę dużych pieniądzach. Pora odkryć karty. W tym wpisie pokażę Ci po jakie środki sięgniesz i na co je przeznaczysz.

(więcej…)

wtorek, 05 Grudzień 2017 / Published in Blog
Dłonie kobiety trzymają dłonie dziecka, które trzymają czerwone serce. Na sercu widać białą linię życia (odczyt bicia serca z EKG).

Niepełnosprawność, bieda i bezrobocie – to  najczęstsze przyczyny wykluczenia społecznego. Jest ono bardzo groźne, bo jakość życia osób wykluczonych ze społeczeństwa drastycznie się obniża. Wiem jednak jak temu zaradzić. Ciekawy? Zatem do dzieła!

(więcej…)

czwartek, 23 Listopad 2017 / Published in Blog
Dłoń robota na żółtym tle, którą konstruują cztery postacie. Obraz symbolizuje konkurs bon na innowacje

Postęp technologiczny i naukowy pokazuje, że każdy pomysł można zrealizować. Zwłaszcza jeśli spotkają się ze sobą nauka z biznesem. Gdy do tego duetu doliczysz jeszcze pieniądze zyskujesz pewność, że Twoja firma rozwinie skrzydła. Tak było z Eureką z Lublina. Jej przykład pokazuje, że współpraca z nauką się opłaca. Dlaczego? O tym dowiesz się z tego wpisu.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP