FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

czwartek, 12 Kwiecień 2018 / Published in Blog
Stojak z niebieską grafiką, na której jest litera

Nie dostaniesz w nich pizzy, nie sprawdzą dla Ciebie numeru do fryzjera i nie zamówią budzenia na godzinę. Za to od ręki powiedzą Ci wszystko, co chcesz wiedzieć o środkach unijnych. Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich czekają na Ciebie pięć dni w tygodniu, kilka godzin dziennie. Sprawdź, w czym Ci pomogą. (więcej…)

czwartek, 08 Luty 2018 / Published in Blog
Młoda kobieta siedzi, przy biurku. Przed nią leży kalendarz, komputer i kubek z kawą

Jedną z najszybszych dróg do znalezienia pracy jest własny biznes. Jak otworzyć firmę? Możliwości jest sporo, a jedną z lepszych opcji są fundusze europejskie. Udowodnię to w tym wpisie. Pokażę Ci, jak kilkudziesięciu mieszkańców naszego województwa już pracuje na swoim dzięki unijnemu projektowi „Droga do sukcesu”. Ty też możesz. Spróbuj!

(więcej…)

czwartek, 04 Styczeń 2018 / Published in Blog
Zmartwiona kobieta trzyma się rękoma za głowę

Depresja to problem globalny. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że na całym świecie objawy tej choroby wpływają na codzienne funkcjonowanie ok. 350 mln ludzi. Dzisiaj choroby i zaburzenia psychiczne przestają być tematem tabu, a do walki z nimi włączono fundusze europejskie.

(więcej…)

wtorek, 19 Grudzień 2017 / Published in Blog
Kalendarz biurkowy na 2018 rok na czerwono-białym tle. Na drugim planie (za kalendarzem) widać rok 2018.

Proponuję Ci aż 29 konkursów, w których zdobędziesz fundusze europejskie! Mówię o naprawdę dużych pieniądzach. Pora odkryć karty. W tym wpisie pokażę Ci po jakie środki sięgniesz i na co je przeznaczysz.

(więcej…)

FACEBOOK

YOUTUBE

GOOGLE+

TOP

A może wolisz…

…coś bardziej rozrywkowego?

Odkryj wyjątkowe
unijne inwestycje.

Zobacz